להזמנות: 03-6166177

חופשת קיץ 2015 VIP בצפון נורבגיה

בס"ד

אתמול פרסמתי בפייסבוק שלי לראשונה את היעד שבו נבלה את חופשת הקיץ שלנו - בצפון נורבגיה. קיבלתי ים של תגובות - כולם מבקשים לדעת על מה מדובר.
ובכן ... מדובר בחופשת קיץ VIP מיוחדת מאד!

כפי שכולכם ודאי יודעים, בחורף האחרון היינו בלפלנד במשך חודש וחצי. כבר שנים שאני שומע שאין כמו נורווגיה. טסתי, בדקתי והנה מסקנותי: כשנחתתי לראשונה בעיר טרומסו (TROMSO) קיבלתי הלם. זה הדבר הכי יפה שראיתי בחיים! כן, יותר יפה משוויץ ,יותר יפה מאיטליה ויותר יפה מאוסטריה.

אוקיינוס שנשפכים אליו מי שלגים מהפיורדים, לווייתנים, איילי הצפון, עופות וחיות נדירים ומיוחדים שיש רק באזור הזה, שמש חצות (שאינה שוקעת - מה שמאתגר אותנו לפתרונות הלכתיים בכל הקשור לזמנים; עיר ללא הפסקה אמיתית!), כפרי דייגים, מסלול שייט בין נקיקי הפיורדים, כפר טרולים, מסלולי הליכה מדהימים, איים מקסימים.

למה דווקא צפון נורבגיה?

מה הסיבה שבחרנו בצפון בכלל ובטרומסו הרחוקה בפרט כבסיס לטיול שלנו? האם זה רק בגלל העובדה ש-TROMSO מכונה כבר למעלה מ-200 שנה "פריז של הארצות הנורדיות"? לאו דווקא. משיעורי בית וסקר שערכנו בקרב מומחים שטיילו בנורבגיה, עלו התובנות הבאות: מטיילים טענו שהיה מייגע, כל טיול שבע עד שמונה שעות (כל צד) בשביל לראות בסופו של דבר פיורד ולחזור מותשים למלון.

המלון שלנו נמצא בלב עיר שוקקת חיים שבנוייה בתוך הפיורדים הצפוניים, מה שמאפשר לנו טיולים קרובים מאוד (עד שעה וחצי לכל היותר).כאשר יוצאים לשייט פיורדים זו נקודה חשובה מאד: היציאה היא מהמלון, פשוטו כמשמעו: עולים ישר לספינה וכבר אנחנו בתוך נופים מטריפים מהאגדות.

אוכל גורמה כשר למהדרין

כל מי שטייל בנורבגיה יודע שכמעט בלתי אפשרי להכניס אוכל כשר באופן חוקית, וגם המטיילים שמצליחים להבריח אוכל – זה לא ברמה של חמישה כוכבים. אצלנו תוכלו ליהנות מאוכל גורמה ברמת דה-לוקס כמיטב המסורת של מעגלי נופש. בסיעתא דשמייא, הנהלת המלון שלנו קיבלה אישור מיוחד והסחורה כבר מחכה לנו שם... מה שנותן לנו את האפשרות הבלעדית לתת אפילו בנורווגיה את רמת הנופש שאליה כבר התרגלתם בעבר.

המלון שבו נתארח, SCANDIC ISHAVSHOTEL, נחשב אחד היפים בטרומסו והוא ידוע ברמת השירות הגבוהה שלו.

נ.ב.: בחורף האחרון הבטחנו ללקוחותינו שהטיול ללפלנד יהיה היפה ביותר שהם חוו מימיהם. ברוך השם, קיימנו את ההבטחה. אז תזכרו שכתבתי את זה: הטיול לצפון נורבגיה הולך להיות הטיול הכי יפה שהיה לכם בחיים!

שלכם,
מוטי איבנבוים