להזמנות: 03-6166177

המסע לארץ האינקה – פרו 2017

 

אודות פרו

יבשת דרום אמריקה מדהימה ביופייה ובפלאיה. יש בה מכל וכל, הרי האנדים הנישאים, תרבות עתיקה, חופים טרופים משגעים, יערות גשם, ארכיאולוגיה עשירה וכל כולה טבע פראי ומסתורי. בקיצור: עולם מופלא ורב קסם.

אחת המדינות המעניינות ביותר בדרום אמריקה הינה פרו שהמסתורי רב בה על הגלוי, ארץ מרתקת ומגוונת, ערים קולוניאליות ששמרו את מורשתם של הכובשים הספרדיים.

בירתם של האינקה קוסקו, העיר האבודה מאצ'ו פיצ'ו, הרי האנדים שבפרו, הינם היפים בדרום אמריקה ומהווים מקום מגורים של מיליוני אינדיאנים השומרים את אורח חייהם ושפתם העתיקה. 

פרו היא מסע בזמן העתיק, אבל מאידך הינה מתקדמת ביחס למדינות אחרות ביבשת. כל זה ועוד הופכים את הטיול בפרו לחוויה עוצרת נשימה. 

גיאוגרפיה

מבחינה גיאוגרפית, פרו היא המדינה המערבית ביותר בדרום אמריקה. היא גובלת בצ'ילה בדרום, בוליביה במזרח, ברזיל צפון מזרח, קולומביה בצפון ואקוודור צפון מערב. שוכנת על האוקיינוס השקט. פרו מחולקת לשלושה אזורים גיאו-פיסיים עיקריים: רצועת החוף הצרה, הרי האנדים הרחבים ואגן האמזונס האדיר.

כאשר חוצים את פרו לאורכה ולרוחבה אפשר להיות בו זמנית לא רק באזורי גאוגרפיה שונים אלה בתנאי אקלים קיצוניים מהקצה אל הקצה מה שמעיד על פרו כאחת המדינות המרתקות בעולם. 

 

מידע יהודי וכללי: