להזמנות: 03-6166177

חופשת קיץ 2017 בברדונקיה איטליה

אורחים נכבדים!

 

כקהל המלווה אותנו מזה רבות בשנים, כבר למדתם בוודאי כי במידת האפשר איננו חוזרים ברצף לאותם מקומות בהן היינו בעבר וזאת ע"מ לתת ללקוחותינו ליהנות ממקומות חדשים ומראות שונים. גם השנה בחרנו מקום נופש חדש ונהדר. איזור שמעולם לא היינו בו ובסביבתו הקרובה.  

העיירה ברדונקיה שוכנת באלפים האיטלקיים של חבל פיאמונטה, ממש על גבול האלפים של דופינה וסבויה הצרפתיים (דקות ספורות ואנו בצד הצרפתי) וסמוך לגבול שוויץ, העיירה המוקפת נוף אלפיני ירוק וקסום הינה מישורית והאטרקציות בה ובסביבותיה רבות ומגוונות. 

תוכלו להירגע על ספסליה בטבע הנפלא, או לחוות אקסטרים. לכל הגילאים, פארק ילדים, פארק חבלים (אוונטורה), אומגה וגני שעשועים. מסלולי אופנים במישור ובהרים, שבילי הליכה ללא ספור. רכבלים, חוות סוסים נהדרת. מגרשי ספורט, טניס, סל, כמו כן בעיירה אגם קטן ובו פינות חמד ורבים המטילים סביבו, תוכלו לבקר במפל מים ושמורת הטבע שבקרבת העיירה כמו כן להינות מראפטינג ושיט קיאקים לאורך נהר הפו.

לא פלא הוא שקבוצת כדורגל הפאר "יובנטוס" האיטלקית בחרה בעיירה זו כמרכז האימונים הראשי שלה וחברי הקבוצה מתארחים לעיתים קרובות במלון "ריבה" אותו בחרנו לאורחינו בקיץ הזה.

כאמור, העיירה מישורית ירוקה, פורחת ומאפשרת לאדם בכל גיל לטייל ללא קושי באווירה הצח והנקי. בחלקמרחובותיה – חנויות תוססות ומודרניות, מסעדות ובתי קפה וכדומה. וכל זה בבד עם שמירת האותנטיות האיטלקית בעלת הניחוח הנפלא.

 

 שלכם

צוות מעגלי נופש